Przebieg terapii

Sukces terapii zależy od obu stron. Aby jak najszybciej cieszyć się dobrych zdrowiem zwierzęcia, zapoznajcie się Państwo z poniższymi informacjami.

przed zabiegiem
Proszę o umówienie telefoniczne pierwszej wizyty. Będzie ona trwała nieco dłużej, proszę zarezerwować sobie około 30 do 60 minut. Warto zabrać ze sobą wszelkie informacje o przebytych chorobach i obecnym leczeniu. Czy Państwa zwierzę cierpi na inne choroby? Czy dzieje się coś niepokojącego? Dla psa warto przynieść garść smakołyków, dla kota ulubiony kocyk, by przełamać niepokój związany z wizytą. Jeśli pies nie toleruje zmian otoczenia lub dotyku – wymagany jest kaganiec.

Poniżej skierowanie do pobrania – idealną sytuacją będzie, gdy poprosicie Państwo lekarza prowadzącego o wypełnienie tego dokumentu i przyniesiecie go na pierwszą wizytę.

aqaaa

w trakcie zabiegu
Część zabiegów, wykonywanych przy użyciu specjalistycznej aparatury, może wymagać przez pewien okres czasu wizyt w naszym gabinecie nawet codziennie lub co drugi dzień. Inne techniki można stosować samodzielnie w domu, po instruktażu. Zakres i częstotliwość spotkań ustalamy wspólnie i jest ona zawsze indywidualnie dobierana do potrzeb zwierzęcia.

Możliwy jest także dojazd do klienta – szczegóły, w tym koszty, do omówienia indywidualnie.

po zabiegu
Aby zmaksymalizować efekty terapii jestem w stałym kontakcie z pacjentami. Proszę pisać gabinet@bandatrojga.pl  lub dzwonić 510 528 253, jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości.
Ważne jest, by terapia przebiegała zgodnie z harmonogramem, wliczając w to także aktywność w domu zwierzęcia. Tylko nasza wspólna praca da efekt.

Regulamin