Nasi pacjenci

img_3759

Rozalka - ledwie 5 miesięcy życia a już poważne złamanie, gwóźdź w kości, uszkodzenie nerwu kulszowego i problemy z chodzeniem. Walczymy z przykurczami a przed Rozalką jeszcze operacja usunięcia gwoździa. I poszukiwanie Domu Na Zawsze.


 

p1010931

Perełka - 14 lat, z tego 4 w schronisku a reszta...w bardzo złych warunkach. Stare zwyrodniałe stawy kręgosłupa i bioder utrudniają chodzenie, pojawiły się objawy bólowe i zaniki mięśni. Magnetoterapia, leczenie opieka p. Ewy i zrzucenie kilku kilogramów pomogło Perełce znów stanąć na nogi. Popatrzcie na film.


 

Sandy - Piaskowy Dziadek zwany Piaskiem albo Ryśkiem. Jest pod opieką Grupy Neko. To stareńki kocur z połamaną miednicą, słaby i z zanikami mięśni. Obejrzyjcie filmy - przed i po rehabilitacji. Magnetoterapia i ćwiczenia postawiły go na nogi i wspomogły zrost kości. Warto walczyć.

 


 

.

.

Bogdan - kot po urazie, przyjęty w stanie krytycznym, rokowania ostrożne, w pewnym momencie nawet wskazanie do eutanazji. Do mnie trafił 1 lutego - udało się - spójrzcie Państwo na jego przemianę. To dowód, że warto podjąć leczenie i rehabilitację.

Jego historię przeczytacie Państwo tu: